antalyaili.com
Antalya hakkında herşey
 SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanici GruplariKullanici Gruplari   KayitKayit   ProfilProfil   Özel mesajlarinizi kontrol etmek için giriş yapinÖzel mesajlarinizi kontrol etmek için giriş yapin   GirisGiris 
Start Geesee CHAT

Yüre?imin sesi diyor ki...

Yeni baslik gönder   Basliga cevap gönder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Antalya ve A?k
Önceki baslik :: Sonraki baslik  
Yazar Mesaj
kardelen
Üyeler

Kayit: 20 Sub 2007

MesajTarih: 10/07/2008 16:08:32 (Prs)    Mesaj konusu: Yüre?imin sesi diyor ki... Alintiyla Cevap Gönder

Bana göre a?k en yal?n biçimde anlat?lan tek kavramd?r o,ad? kendisidir zaten....Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurman?za gerek yoktur.''...A??k oldum'' dedi?iniz an akan sular durur hele ?imdiki küçücük çocuklar bile sizi rahatl?kla anlarlar....Çünkü a?k?n dili tektir. A?k cesaret ister, kocaman bir yürek ister. Nedir bu a?k denilen ?ey? Elle tutulmaz, gözle görülmezbir ?eyse nedir bu ya?anan somut ac?lar, güzellikler?

A?k,hayat?n bize haz?rlad??? en güzel sürprizdir,bu yüzdende kalpleri ne zaman ele geçirece?i hiç belli de?ildir... T?pk? benim dünyalar tatl?s? ni?anl?m?n birden kalbimi ele geçirmesi gibi....Daha ne oldu?unu bile anlayamadan onun hükümdarl???na giriverirsiniz...A?k?n zaman?n? biz ayarlayabilseydik e?er ve kime neden a??k oldu?umuzu anlayabilseydik, a?k?n s?rr?n?da çözerdik herhalde. Ama o zamanda a?k?n insan? al?p götüren büyüsü tamamen kaybolurdu bence.....A?k hayata ve zamana kar?? i?lenen en büyük suç ortakl???d?r, a?k hayat?n bütün tek düzeli?ine,bütün s?radanl???na en soylu ba? kald?r?d?r. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yak??maz. Ve elbette ya?an?lan a?k? suçlamak,yarg?lamak da a?ka yak??maz. Bu önce haks?zl?k kendinize sayg?s?zl?k olur.

''SEN? SEV?YORUM'' diyebilmeli gö?sünü gere gere....A?k i?te o zaman a?kt?r....Ve bunun do?rusu yanl??? yoktur, zaten a?k?n kendisi do?rudur. Kime kar?? duyuluyorsa bu a?k,do?ru insanda i?te odur...A?k?n zaman? yoktur hep haz?rl?ks?z yakalar insan?. Evli olman?z, sevgilinizin olmas?, bir ayr?l???n taze yaralar?n? kurutmaya çal??man?z, ba?l?l?ktan korkman?z, ailenizden çekinmeniz, hatta sevilenin hapse girmesi bile onun hiçmi hiç umrunda de?ildir....??te a?k bütün bunlara tek ba??n?za kar?? gelme yüreklili?idir, belkide yeni hayata geçebilme yoludur...Fazla vakti yoktur onun,uzun süre beklemeye ve bekletilmeye tahammülüde yoktur...Bir ba?ka göze bakmaya bir ba?ka tene dokunmaya ba?lamas? o kadar da zor de?ildir... A?ktan de?il onun kaçmas?ndan korkun ve do?rulu?una yanl??l???na bakmadan sonuna kadar savunun a?k?n?z?. Biliyormusunuz hayat zaten kocaman bir yalan.... Bu kadar sahteli?in içinde gerçek ve do?ru olan tek güzellik A?K lütfen ona haks?zl?k etmeyin, etmeyelim arkada?lar...A?k?n?za, size a??k olana sahip ç?k?n ve onu kaybetmeyin.
''SEN? SEV?YORUM'' demek için geç kalmay?n....

Benim hayat?ma yeni güzellikler katan birtaneme sesleniyorum ;
A?k hiçkimsenin kalbinde seninki kadar güzel durmuyor ve bendeki kalp senden ba?kas?n? sevmedi, sevemiyor hayat?mmm..
Wink
Basa dön
Kullanicinin profilini görüntüle Özel mesaj gönder
çAPKIN

Kayit: 18 Nis 2007

MesajTarih: 04/09/2009 14:33:59 (Cum)    Mesaj konusu: Alintiyla Cevap Gönder

NE GÜZEL DEM??S?N CANIM BEN?M EVET ÖYLE A?K
A?K BA?KA B??EY YA MEYVEL? DONDURMA G?B? BA?TA ÇOK TATLIDIR SONRA SO?U?U S?Z? B?RAZ RAHATSIZ EDER AMA YEMEYE DEVAM EDERS?N?Z VE SONUNDA B?TER S?ZE KALAN NE BO? B?R KÜLAH BEN O YÜZDEN DONDURMAYI HEP KÜLAHSIZ ALIYORUM:) DONDURMANIZ H?Ç B?TMES?N D?LE??YLE
HERKESE ALLAH BEN?M K? G?B? B?R MUC?ZE YA?ATSIN VE KAR?ISINA BEN?M E??M G?B? B?R YOLDA? VERS?N
CANIM A?K MELE??M SEN? ÇOK SEV?YORUM DUYULDUMU...
Önceki mesajlari göster:   
Yeni baslik gönder   Basliga cevap gönder    antalyaili.com Forum Ana Sayfa -> Antalya ve A?k Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçis Yap:  
Bu forumda yeni basliklar açamazsiniz
Bu forumdaki basliklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi degistiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsiniz